BEN KİMİM

AHMET VELİ OLGUNDENİZ, 1972 İzmir doğumludur.

İlköğrenimi İzmir’de tamamladıktan sonra 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Olgundeniz’in meslek yaşamı yönetim ve insan kaynakları alanında uzmanlaşarak geçmiştir.
25 Yıllık gazetecilik hayatında insan kaynakları, kariyer ve yönetim alanında yazılar yazan Olgundeniz Kariyer Doktoru adıyla yüzlerce TV programı yapmış, sunmuştur.

"İş Görüşmelerinin 40 Zor Sorusuna 40 Mükemmel Yanıt" ve "Manipülatörün Cep Kitabı" adında iki kitap “Meslek Seçiminde Ebeveyn Etkisi” adında bir de literatür taraması bulunan Ege Öğrenci Koçları Derneği Kurucu Başkanlğı yapmıştır. Kendisi ayrıca Ege Üniversitesi’nde 7 yıl boyunca iletişim ve ikna konularında dersler vermiştir.

Sürekli Basın Kartı Sahibi ve Basın Şeref Divanı Üyesi de olan Olgundeniz ileri derecede İngilizce bilmektedir ve bir de çeviri kitabı bulunmaktadır.Olgundeniz hali hazırda Ege Bölgesi’nin mükemmellik büyük ödülü sahibi Medical Park İzmir Hastanesi’nde de kurumsal iletişim ve eğitim koordinatörü olarak görev yapmakta yine aynı kurumda ikna eğitimleri vermektedir.

 

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret185742