BEN KİMİM

Ahmet Veli Olgundeniz

Kariyer Danışmanı / Eğitmen / Motivasyon Konuşmacısı


AHMET VELİ OLGUNDENİZ
, 1972 İzmir doğumludur.İlköğrenimi İzmir’de tamamladıktan sonra 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Olgundeniz’in meslek yaşamı yönetim ve insan kaynakları alanında uzmanlaşarak geçmiştir.

25 Yıllık gazetecilik hayatında insan kaynakları, kariyer ve yönetim alanında yazılar yazan Olgundeniz Kariyer Doktoru adıyla yüzlerce TV programı yapmış, sunmuştur.

"İş Görüşmelerinin 40 Zor Sorusuna 40 Mükemmel Yanıt" ve "Manipülatörün Cep Kitabı" adında iki kitap “Meslek Seçiminde Ebeveyn Etkisi” adında bir de literatür taraması bulunan Ege Öğrenci Koçları Derneği Kurucu Başkanlğı yapmıştır. Kendisi ayrıca Ege Üniversitesi’nde 7 yıl boyunca iletişim ve ikna konularında dersler vermiştir.

Sürekli Basın Kartı Sahibi ve Basın Şeref Divanı Üyesi de olan Olgundeniz ileri derecede İngilizce bilmektedir ve bir de çeviri kitabı bulunmaktadır. Olgundeniz ulusal ve uluslararası pek çok şirkette ve üniversitelerde, ikna edici iletişim, takım çalışması, motivasyon, marka yönetimi, sunum becerileri ve kurumsal iletişim alanlarında eğitimler vermiş ve danışmanlıklar yapmıştır.

 

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret229746